Hans Arnold litografi

791613

HANS ARNOLD (1925-2010): "En pojkes dröm", signerad a tergo Hans Arnold, etsning, ca 14x10 cm

Fack 29

Hans Arnold litografi

Budhistorik (8 bud)
6053742
1 300
6049600
6050266
6049600
6049599
550

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.