Evald Kallstenius oljemålning

791595

EVALD KALLSTENIUS (1898-1957) "Solgata på havet", Bretagne, signerad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 26x31 cm

Hål efter stift upptill

Konst, Teckningar

Rum 5

Evald Kallstenius oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6047520
2020-07-06 20:39:27

2020-07-09 kl 18:30
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.