Evy Låås oljemålning

791585

EVY LÅÅS (1923-1999): Motiv med sittande kvinna, signerad, olja på pannå, ca 43x50 cm

Fack 1

Evy Låås oljemålning

Budhistorik (10 bud)
6053189
700
6053187
650
6053186
600
6053184
550
6053185
550

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.