Malmgryta 1900-tal

791575

MALMGRYTA, 1900-tal, på tre ben, diameter ca 30 cm, höjd 22 cm

bruksslitage

Diverse

Malmgryta 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
6054016
900
6050533
850
6050533
6050636
750
6050533
600

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.