Piedestal tunnformad

791544

PIEDESTAL, glaserat porslin, Kina, 1900-tal, genombruten dekor, höjd 44, bredd ca 30 cm

Mindre nagg, slitage

Orientaliskt, Porslin, Keramik/Porslin

Hylla 3

Piedestal tunnformad

Budhistorik (5 bud)
6065491
6063604
6061545
6061377
6061264

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.