Esther Kjerner Djurgården

791537

ESTHER KJERNER (1873-1952): "Sen höstdag (Djurgården), signerad E Kjerner, etiketter på baksidan, olja på duk, ca 61x70 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 1

Esther Kjerner Djurgården

Budhistorik (2 bud)

6050866
2 400
6042709

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.