Olle Bonniér serigrafi

791536

OLLE BONNIÉR (1925-2016): komposition, signerad samt numrerad 160/160, färgserigrafi, mått ca 38x58 cm

Löst blad

Olle Bonniér serigrafi

Budhistorik (3 bud)

6056421
6056398
6050046

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.