Bordslampor 2 st Pukeberg

791528

BORDSLAMPOR, 2 st, från Pukeberg, stomme i pressat glas, 1960/70-tal, två storlekar, höjd ca 38-35 cm

Smärre slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampor 2 st Pukeberg

Budhistorik (4 bud)

6050271
700
6050270
650
6050269
600
6043150

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.