Karmstolar 1 par

791470

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, barockstil, skuren dekor i ek, pärlspikning, läderklädda, total höjd 130, sitthöjd 48 cm

Fläckar och skador, avslag

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Karmstolar 1 par

Budhistorik (1 bud)

6048108
2020-07-07 07:40:35

2020-07-07 kl 21:40
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.