Sven Lidberg litografi

791457

SVEN LIDBERG (1929-2009): Människor på bro, signerad samt numrerad 212/280, litografi, med dedikation, ca 35x27 cm

Fack 20

Sven Lidberg litografi

Budhistorik (6 bud)
6051191
500
6039868
450
6051187
450
6039868
6051173

Slutpris SEK:
500
52 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.