Evy Låås oljemålning

791451

EVY LÅÅS (1923-1999): Interiör, signerad, olja på duk, ca 47x38 cm

Fack 19

Evy Låås oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6042173
6038866
6037701

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.