Stolar 4 st

791449

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, stomme av betsad och lackerad björk, fast stoppad sits, senare omklädd med djurmönstrat möbeltyg, sitthöjd ca 45 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage på trästomme, senare klädsel

Möbler, Fåtöljer

Hylla 9

Stolar 4 st

Budhistorik (1 bud)

6044783
2020-07-05 19:29:40

2020-07-10 kl 12:04
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.