Oliver Sjövall olja på duk

791441

OLIVER SJÖVALL, porträtt, olja på duk, signerad, ca 135x100 cm

Veckmärke

Rum 17

Oliver Sjövall olja på duk

Budhistorik (9 bud)
6046388
6046387
1 400
6046386
1 300
6046385
6046384

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.