Henri de Toulouse-Lautrec efter affisch

Föregående | Översikt | Nästa

791437

HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC, efter, (2) grafiska blad, Holland, 1900-tal, grafiskt blad / poster för Jane Avril på Jardin de Paris, signerad och daterad i trycket 93, "Printed in the Netherlands", bildstorlek ca 81x59 cm, "La Goulue with her sister", grafiskt blad / poster Grav. Lith. Mourlot Imp. 76, numrerad i blyerts 7/100, bildmått ca 56x42 cm

Fuktskada i nedre marginal, ej examinerade ur ram

791437 - Henri de Toulouse-Lautrec efter affisch
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6044407
6042745
6037016
6034792

18 timmar 18 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
12:26   (13:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.