Von Wright, fågelplanscher

791434

VON WRIGHT, fågelplanscher, 4 st., färglitografier, bland annat Strandskata och Korp, 1920-tal, rammått ca 42x32

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Ej examinerade ur ram

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Tema

Fack 32

Von Wright, fågelplanscher

Budhistorik (5 bud)
6066829
850
6059357
6058319
550
6058318
6055847

Slutpris SEK:
850
88 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.