Vas tidigt 1900-tal

791415

VAS, glas, tidigt 1900-tal, dekor av sjögräs, höjd 32 cm

Smärre slitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 10

Vas tidigt 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

6045317
2020-07-05 21:27:50

2020-07-08 kl 17:08
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.