Damhattar

Föregående | Översikt | Nästa

791414

DAMHATTAR, 3 st., 1900-talets första hälft, av strå resp. en med kulle av brun sammet, märkta Harrods, Frederick Fox, Fratelli Marzi Firenze/Italien, diameter 34x50 cm

Bruksslitage

Vintage Fashion

791414 - Damhattar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Damhattar

Budhistorik (2 bud)

6031942
2020-07-01 07:43:15
6031871
2020-07-01 06:05:11

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
13:26   (14:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.