Mulberry väska

791404

MULBERRY, axelbandsväska, krokopressat svart läder, numrerad 765352, 18x25x5 cm

Bruksslitage

Vintage Fashion

Mulberry väska

Budhistorik (32 bud)
6046368
6046358
3 800
6046365
3 800
6046358
3 600
6046333
3 400

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.