Sterling smuycke Finland

Föregående | Översikt | Nästa

791403

HÄNGSMYCKE, sterlingsilver Finland, 1970-tal, dekor av fasettslipade med vita stenar samt en blå, höjd inkl. ögla 4 cm, manglad pansarläng ca 42 cm, totalvikt ca 27 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

791403 - Sterling smuycke Finland
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sterling smuycke Finland

Budhistorik (3 bud)

6040293
6032420
6032297

9 timmar 34 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
15:06   (16:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.