Taklampa Hans Agne Jakobsson

791396

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1900-talets andra hälft, tre ljuspunkter, stomme i mässing, etikettmärkt Hans Agne Jakobsson AB Markaryd Sweden, numrerad 549/3 M, höjd ca 70 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor, Design

Rum 7, Hylla 6

Taklampa Hans Agne Jakobsson

Budhistorik (1 bud)

6046005
2020-07-06 09:06:14

2020-07-06 kl 12:10
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.