Mulberry väska

791395

MULBERRY, axelbandsväska, ormskinn, detaljer i mässing, numrerad 652063, 25x33x9 cm

Bruksslitage

Vintage Fashion

Monter 16

Mulberry väska

Budhistorik (3 bud)

6045671
6043227
500
6032008

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.