Gunnar Nylund figuriner

791393

GUNNAR NYLUND, figuriner, 3 st., föreställande häst, kamel samt åsna, chamotte, Rörstrand, höjd ca 10,5-18 cm

Smärre slitage, kamel med nagg på näsan

Keramik/Porslin

Monter 10

Gunnar Nylund figuriner

Budhistorik (8 bud)
6050480
6046096
6050479
950
6046096
900
6049946
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.