Gösta Adrian-Nilsson

791391

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965) (4): "De tre små sjömännens äventyr i Paris", stämpelsignerade GAN, numrerad 220/475, mapp med 4 verk i varje, giclée tryck på Hannemuhle 310 papper, ca 49,5x70 cm, intyg medföljer

Konst, Nutida, Nutida

Gösta Adrian-Nilsson

Budhistorik (44 bud)
6047507
17 000
6047500
16 500
6047496
16 000
6047494
15 500
6047491
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 748 EUR, 1 991 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.