MAssimo CAmpigli litografi

791385

MASSIMO CAMPIGLI (1895-1971): Komposition med figurer, signerad samt daterad 59 och nurerad 74/100, ca 18x25 cm

Fack 27

MAssimo CAmpigli litografi

Budhistorik (7 bud)
6058004
6058003
6056076
6053300
650
6049239

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.