Hög hatt

791380

HÖG HATT, märkt Carl Graucob Stockholm, hattväska medföljer

Bruksslitage, väskrem med skador

Vintage Fashion, Diverse

Monter 17

Hög hatt

Budhistorik (12 bud)
6049774
6049106
6048850
6048850
850
6044270

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.