Olle Olsson Hagalund litografi

791371

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Motiv med flicka i korgstol, signerad samt numrerad 225/360, ca 60x42 cm

Rum 7

Budhistorik (5 bud)
6052296
6050159
450
6050158
6046515
6046212

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.