Taklampa mässing

791344

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, 5 armar, höjd ca 57cm, bredd ca 53 cm

Bruksslitage, SAV garanterar inte funktionen

Belysning, Ljuskronor

Linnégatan 21, Norrköping

Taklampa mässing

Budhistorik

2020-07-11 kl 20:14
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.