Pianolampa 1900-talets andra hälft

791341

PIANOLAMPA, Boréns, 1900-talets andra hälft, mässing, ställbar, bredd ca 35 cm, höjd ca 30 cm

Bruksslitage, SAV garanterar inte funktionen

Belysning, Bordslampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

6056423
6044197

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.