Ulf Gripenholm färglitografi

791340

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Kvinna, signerad Ulf Gripenholm, 74/75, färglitografi, bladmått ca 80x60

Glas saknas på ram

Fack 16

Ulf Gripenholm färglitografi

Budhistorik (1 bud)

6056165
2020-07-10 17:34:10

2020-07-11 kl 13:36
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.