Peter Dahl litografi

791339

PETER DAHL (1934-2019): Ur Fredmans Epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, bladmått ca 43x29 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 4

Peter Dahl litografi

Budhistorik (1 bud)

6050313
2020-07-08 02:11:57
950

2020-07-11 kl 16:02
Slutpris SEK:
950
98 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.