Mulberry handväska

791296

MULBERRY, axelbandsväska, England, präglat brunt skinn, mässingsdetaljer, numrerad 585760, 22x10x28 cm

Bruksslitage

Vintage Fashion

Mulberry handväska

Budhistorik (14 bud)
6045094
2 400
6044295
6045090
6044295
1 300
6036531

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.