GÖSTA ADRIAN-NILSSON: Tre små sjömännens äventyr

791294

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965) (4): " De tre små sjömännens äventyr i Paris", stämpelsignerade GAN, numrerad 154/475, mapp med 4 verk i varje, giclée tryck på Hannemuhle 310 papper, ca 49,5x70 cm, intyg medföljer

Budhistorik (11 bud)
6048268
5 600
6049424
5 400
6048268
5 200
6047819
5 000
6047714
4 800

Slutpris SEK:
5 600
578 EUR, 690 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.