Damarmbandsur Certina

791293

CERTINA, damarmbandsur, förgyllt stål, Mayfair, plexiglas, armband i oädel metall, diameter ca 25 mm

Volvomärke på baksidan, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, armband sned och med trög låsfunktion

Klockor/Ur

Damarmbandsur Certina

Budhistorik

2020-07-10 kl 15:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.