Aladåbformar

791290

ALADÅBFORMAR, 4 st., 1900-tal, koppar, förtennade invändigt, högsta höjd ca 9,5, största diameter 22 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Bruks och åldersrelaterat slitage

Metall, Tema

Aladåbformar

Budhistorik (6 bud)
6066413
550
6064932
500
6064631
450
6063454
6059527

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.