Golvljusstake

791289

GOLVLJUSSTAKE, 1900-talets andra hälft, 7 ljuspipor, smide, svartmålat samt mässing, höjd ca 89 samt största vidd 52 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Slitage

Diverse, Tema, Belysning, Belysning

Hylla 6

Golvljusstake

Budhistorik (15 bud)
6065433
900
6065518
900
6065433
850
6065517
6065433
750

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.