Richard Ryan

Föregående | Översikt | Nästa

791285

RICHARD RYAN (född 1974): (2) motiv ur "The Manhattan Octaves", signerade och numrerade 216/250, silkscreen, bladstorlek ca 34x48 cm
Oramade blad

Konst, Grafik, Nutida

Monter 20

791285 - Richard Ryan
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Richard Ryan

Budhistorik (3 bud)

6032465
6032348
6032129

4 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
10:16   (11:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.