Richard Ryan

791276

RICHARD RYAN (född 1974): "Downbound Train", signerad och numrerad 5/10, pigmentutskrift på fineartpapper, bildmått ca 69x103 cm, oramat blad.

Konst, Nutida, Fotografi

Rum 9, Vagga 1

Richard Ryan

Budhistorik (4 bud)

6033235
6032292
6032234
6032153

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.