Richard Ryan

791274

RICHARD RYAN (född 1974): "Hommage ā Basquiat", signerad a tergo Ryan, pigmentutskrift på fineartpapper, numrerad 8/10 bladmått ca 55x94 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Richard Ryan

Budhistorik (12 bud)
6046997
3 200
6035080
6034844
2 800
6034781
2 600
6032967

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.