Evy Låås

791269

EVY LÅÅS (född 1923): Skål med sommarbär, signerad Låås, akvarell, bildstorlek ca. 35x35 cm.

Ej examinerad ur ram

Drottninggatan 36, Malmö

Evy Låås

Budhistorik

2020-07-08 kl 13:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.