Ed Finell föreställande David Bowie

791265

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Station To Station Tour, Los Angeles 9 Februari, 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 39/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm

Oramad

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (9 bud)
6069720
6069264
6069719
950
6069264
900
6069717
850

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.