Litografi Carl Kylberg

791264

CARL KYLBERG (1878-1952): Landskapsmotiv, signerad, numrerad 72/360, ca 58 x 68 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Litografi Carl Kylberg

Budhistorik (1 bud)

6056069
2020-07-10 16:50:55

2020-07-11 kl 10:40
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.