Bägare och punschmuggar i silver

791251

BÄGARE, PUNSCHMUGGAR, 13 dlr, silver, 1900-tal, C G Hallberg och Bolidensilver höjd ca 4,5 samt 5,5 cm, vikt ca 285 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

Silver, Övriga silverföremål

Budhistorik (6 bud)
6049616
6050001
6049616
6049455
700
6047917

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.