Snötäckta granar

791248

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Snötäckta granar, osignerad, olja på pannå, ca. 97x77 cm

Lätt böjd pannå, ojämn montering i ram, ram med kraftigt färgbortfall

Drottninggatan 36, Malmö

Snötäckta granar

Budhistorik (1 bud)

6044365
2020-07-05 17:11:13

2020-07-06 kl 18:34
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.