Jens Ulrich Petersen oljemålning

791226

JENS ULRICH PETERSEN, 'Snoremænd', olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

Fack 23

Budhistorik (20 bud)
6092425
3 400
6091359
3 200
6091086
6091016
2 800
6091085
2 800

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.