Industrilampa

791224

INDUSTRILAMPA, "BJS typ 5", Bäcklunds Järn och Smide, Skellefteå, 1900-talets mitt, böjbart huvud, grönlackerad metall, hals i mässing, längd ca 85 cm

Bruksslitage, märken, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Industrilampa

Budhistorik (22 bud)
6049327
6049322
1 900
6049284
1 800
6047873
1 700
6047873

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.