Jens Ulrich Petersen oljemålning

791223

JENS ULRICH PETERSEN, 'Snoremænd', olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

Fack 24

Budhistorik (16 bud)
6090774
6090708
2 800
6090773
2 600
6090708
2 400
6090211

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.