Jens Ulrich Petersen oljemålning

791221

JENS ULRICH PETERSEN, 'Snoremænd', olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

Fack 24

Budhistorik (16 bud)
6071357
3 800
6071348
3 600
6071345
3 400
6071325
3 200
6071339

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.