Jens Ulrich Petersen oljemålning

791217

JENS ULRICH PETERSEN, 'Snoremænd', olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

Fack 25

Budhistorik (31 bud)
6052430
4 600
6052425
4 400
6052422
4 200
6052422
6052418
3 800

Slutpris SEK:
4 600
475 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.