Kartell bordslampor 1 par

791216

FERRUCCIO LAVIANI, "Take", bordslampor, 1 par, för Kartell, svart plast, höjd 30 cm

Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Kartell bordslampor 1 par

Budhistorik (1 bud)

6049130
2020-07-07 16:17:15

2020-07-08 kl 19:40
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.