Tomteglas

791204

TOMTESERVIS, 12 dlr, målade motiv med tomtar, bestående av: 11 glas, karaff, höjd ca 6,5 samt 24 cm

Smärre slitage, enstaka nagg

Glas, Dricksglas

Monter 3

Tomteglas

Budhistorik (4 bud)

6048176
450
6047944
6039641
6037673

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.